Letecké práce

Mimo klasické geodezie se věnujeme také pracem s bezpilotními prostředky (tj. drony). Drony mají v dnešní době mnoho využití, například stavebnictví, průmyslu, zemědělství, lesnictví, ale i v mnoha dalších.

Nabízíme letecké ortofotomapy, letecké inspekce na nepřístupných místech ale i letecká fotografie a videa.
Více se dozvíte níže.


VE STAVEBNICTVÍ A PRŮMYSLU

Drony mají v průmyslových odvětvích mnoho využití. Mezi nejčastější z nich patří na letecké inspekce na nepřístupných místech např. kontroly větrných elektráren, komínů nebo střech, a letecká fotogrammetrie, díky které získáváme letecké ortofotomapy a digitální modely terénu které se využívají např. jako podklady pro projekty.


V ZEMĚDĚLSTVÍ A LESNICTVÍ

Drony se dnes využívají také v zemědělství a lesnictví. Díky nim získáme dokonalý přehled jestli svá pole využíváte na maximum, jak postupuje sklizeň či kolik úrody rozválela zvěř. V lesnictví pravidelným monitorováním zjistíme např. které stromy usychají (např. kvůli napadení kůrovcem) nebo jak postupuje těžba.


FOTOGRAFIE A VIDEA

Drony samozřejmě nemají využití jen v průmyslu nebo v zemědělství. Taktéž se z nich dají pořídit dech beroucí záběry např. pro propagaci vaší prodejny, hotelu, kulturní památky nebo jimi zaznamenat nezapomenutelné akce z ptačí perspektivy. Velmi zajímavé jsou také 360° fotografie díky kterým získáte zcela jiný pohled na realitu.

Nenašli jste co jste hledali, nebo máte nějaký konkrétní požadavek? 

Neváhejte nás kontaktovat

Zaujalo vás cokoli z výše uvedeného? Budeme rádi když nás budete kontaktovat.